درباره دکا پست:

برند دکا پست در سال 1402 فعالیت خود را با اخذ کلیه مجوزات و پروانه های قانونی در قالب یکی از معدود شرکتهای کاملا خصوصی به صورت رسمی آغاز کرده است. دکا پست مفتخر است که ارزشهای سازمانی خود را بر رعایت حقوق مشتریان استوار کرده است و اولین شرکت پیشگام در پذیرش انواع مرسولات فارغ از ابعاد، وزن و مکان جغرافیایی، هم به صورت داخلی هم بین المللی خدمتگزار مشتریان است.

پست بین الملل دکاپست:

شرکت دکاپست، با اتکا به امکانات و دانش گسترده خود در امور پست داخلی و ایجاد زیرساخت های کافی در اقصی نقاط دنیا، امکان استفاده از خدمات پست بین الملل را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با استفاده از سرویس ارسال (درب به درب) بین الملل دکاپست، انواع مرسولات تجاری و غیرتجاری شما (مطابق با قوانین حمل و نقل بین الملل)، از ایران به هرجای جهان و بالعکس ارسال می شود.

0

بسته ارسال شده

0

تعداد پرسنل

0

تعداد نمایندگی برنامه ریزی شده

0

ناوگان حمل

سوالات متداول شما:

66

ساختار اداری دکا پست در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 17 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 صبح الی 13 پاسخگوی مشتریان گرامی است، اما عملیات و فرایندهای حمل و تحویل مرسولات به صورت بی وقفه، 24 ساعته در 7 روز هفته برقرار است.

همچنین پشتیبانی آنلاین و مرکز تماس مشتریان دکا پست نیز هر روز هفته از 8 صبح تا 22 فعال و پاسخگوست.

هر مرسوله کد رهگیری دارد که به صورت کاملا شفاف و بر خط، از طریق وبسایت دکا پست این امکان برای مشتریان فراهم شده است که از زمان تحویل گیری تا تحویل دهی پایش شود.

به منظور خدمات رسانی بهتر و همراستا با خواست مشتریان، هزینه های ارسال  هم به صورت نقد و اعتباری، و هم  «پرداخت در زمان تحویل» قابل پرداخت است.

دکا پست فارغ از ابعاد و وزن و محدودیتهای جغرافیایی خدمت رسانی می کند

به بالا بروید